"ОСІННІЙ МОНСТР 2015"

Модератори: Дамир Шихотаров, redactorf

redactorf

"ОСІННІЙ МОНСТР 2015"

Повідомлення redactorf » 17 листопада 2015 20:06

Big Fish
Вкладення
big fish 1.jpg
Офіційний рекорд Кричевичів 6760!!!)
big fish 1.jpg (170.44 Кіб) Переглянуто 5780 разів

redactorf

Re: "ОСІННІЙ МОНСТР 2015"

Повідомлення redactorf » 17 листопада 2015 20:09

Фінальний протокол.
За два тури, було зловлено 49 залікових щук.
Вкладення
табличка.png
Фініш.
табличка.png (65.18 Кіб) Переглянуто 5779 разів

redactorf

Повідомлення redactorf » 17 листопада 2015 20:26

Декілька світлин)
Вкладення
DSC_0381.jpg
DSC_0381.jpg (158.77 Кіб) Переглянуто 5779 разів
DSC_0119.jpg
DSC_0119.jpg (153.58 Кіб) Переглянуто 5779 разів
DSC_0146.jpg
DSC_0146.jpg (142.03 Кіб) Переглянуто 5779 разів
DSC_0153.jpg
DSC_0153.jpg (125.75 Кіб) Переглянуто 5779 разів
DSC_0305.jpg
DSC_0305.jpg (151.43 Кіб) Переглянуто 5779 разів
DSC_0309.jpg
DSC_0309.jpg (127 Кіб) Переглянуто 5779 разів
DSC_0022.jpg
DSC_0022.jpg (88.16 Кіб) Переглянуто 5779 разів
DSC_0094.jpg
DSC_0094.jpg (157.17 Кіб) Переглянуто 5779 разів
DSC_0095.jpg
DSC_0095.jpg (132.2 Кіб) Переглянуто 5779 разів

redactorf

Повідомлення redactorf » 17 листопада 2015 20:42

Повідомлення ryvak » 17.11.2015 01:08 am

Фест в ритмі фесту!Але хороба змагань з мене не виходить :D Все зроблено для раслабона-шашлик,юшка,ранішня кава,відтяжка по часу (бо хтось думає що вміє збиратись з 0 за 15 хв),відкриття без наголосу на правила (не дай боже запізнишся чи привезеш неліквід,чи по часу заблудишся)-все по нашому,з розумінням того що всі один одного поважають і,головне,віданні тій справі-рибалці!
Приїхали зранку,накачались...човни також :) Зареєструвались,пожеребкувались і на воду.Куди йти?За ким йти?Згадав точку з єдиного виїзду.Приперлись.Перший заброс і Саша тєгне залік.Він металіст,прагматик.А мені потрібна творчість-починаю з поінтера(глибина замала),ставлю резину-проводка не та,ставлю пасивку-є контакт,схід,бо незацепляйка.Саша командує на перехід бо нас обліпили.Якого-не розумію.Ми ж не знаємо того озера :!: Переходимо на іншу точку-в мене контакт на слаг,Саша кіпішує-ДЕ РИБА?Ледве убалтую постояти трошки....Тюк-Саша бере 2 залік.Настоює щоб я також більш прагматично почав працювати.Піддаюсь логіці,ставлю 3 і кожною проводкою тєгну травку,ще 1 окушка і 2 шнурика.Відчуваю що сам себе намахую-пропоную Саші ловити ліквід,бо в мене не виходить,а сам продовжую щось виганювати(твістер,слаг на 10гр,4 дюйма на 3 грамах,ставлю 110 воб,потім 95 -твічую жостко,мягко,просто рівноміркою,ставлю колєбло 12 грам,5 грам,твічую,джигую,рівномірка,В Саши контакт :evil: ставлю бента-все впусту-короче все що я пробував входить ледве-ледве в корбку VERSUS 3037).Десь в процесі мого гона вимальовується така картинка-щука не активна,вона є і всюди,але атакує коли її дої..еш до ручки.А що може її роздратувати сильніше ніж дохла риба,котра вимахується перед носом довгий час.З такою думкою,а,головне ,з вірою в це (рибаки зрозуміють) я ставлю слаг4" на 4 грама і починаю повзати по дну,імітуючи конвульсію,періодично відживаючи і пробуючи поплисти-це така в мене проводка на пасивці :) Є контакт,легкий тюк і мимо.Міняємо точку і на 2 проводці,в півдороги,дістаю БУМ (це впевненіше і експресивніше ніж ТЮК),трошки сильніше підсікнув-шо судака,спін ще необкатаний (Левін 3-15,судака вальохав,окуня не зливає,а от по щуці ще не знаю),фрік запищав,я відчув що вона не зійде!Це відчуття пропало після виходу мамки :shock: Дивлюсь на неї,на спін,на підсак (для берегового спіна ,з поплавочком :oops: ).Саша спокійний,впевнено каже щоб не форсував(раз 15 каже,тіпа я глухий,або дибілоїд),я розумію що говорити щось треба тому перериваю його монолог розмовами про підсак,описом мого стану і т.д.Тут вона виходить за 12 -15 м-явна 4 кг,Саша каже що 5 (нахрена він то озвучив-я 5 ще не брав,в мене і так шок ,не кожен ж день 4 кг тягаєш,а тут тебе ставлять перед фактом який не сприяє твому врівноваженню) і тут вона швидесенько пензлює під човен,за якір і на 20 м далі.Саша переходить через мене-таке враження що не я її тримаю,а я якась тумбочка,перепона,витягує якір,запіндюрює в трос трійники від мого воба на запасному спіну,розпутує шнур і матюкає мене,мій спін,воб,цікавиться якимись чоловічими причиндалами-типу в чому вони винні,потім прагматично відстібає воб і разом з якорем викидує за борт...Я не переживаю-в мене інше в голові-що мені робити з 5кою.Тут вона підходить і виходить за 3 м. від човна.Саша відкриває мені секрет що це не щука,а звірятко яке живе в сибірі.Я сам бачу що це воно,але логіка каже що скоріше це щука :) Черговий раз Саша кидає наш підсак,констатуючи факт що навіть на голову не налізе,і знову згадує причиндали і пов"язує їх з підсаком.Вона підходить під борт.Я кричу бери руками,чую в відповідь що я трошки вдарений головою,сам бери руками.Вона прижимається до борта,Саша що стоматолог з захватом,а вона рот не відкриває.Шота той Саша знає,якісь ерогенні зони в тої риби :) руку під брюхо-пасть відкриваться,реакція кобри і вона в човні :!:
Ставимо на кукан-всі руки в порізах .Болтовня переходить в радісне ЙЕС чи УРА-вже не пам"ятаю і перекур.Потім я довго діставав суддю і організаторів щоб її зважили раніше,але форсмажор з мотором і приготуванням юшки не дали це зробити.Тут до організаторів є пропозиція.Пофіг ці норми-головне щоб мамки жили.Є фото,відео,купа народу бачило -можна її виставити на кукані на базі,але ГОЛОВНЕ не возити за собою,періодично витягаючи з води"!
2 етап-та сама картина.Прагматик ловить,ідеаліст з чупа-чупсом.Але час контролює,переходи частішають.Саша пендюрить залік-попускає,валить 2-установлює нас в призах.Потім вимагає від мене "теплу вану"-переходимо на точку,ставлю грамбера,проводка а-ля заї..би мертвого і тюк.Є.Тепла вана гарантована :D 1 етап 8870,2 етап 3830.Дві одинички та ще й 12700 ваги-відірвались не по дзєцкі :D
Перерву пам"ятаю смутно...всі цікавились моєю дієтою,особливо сніданком :D Але юшку і шашличок пам"ятаю.Таке міні весілля,ще голубці на стіл-і все точно як весілля.Шеф повару ПОДЯКА.Також чітко пам"ятаю настановку старшого про чачу-напевно стане нашим талісманом :D
По самому фесту можу внести кореляцію-розширити місце виходу човнів(то ми напевно зробимо весною,під чутким керівництвом Маріка,за допомогою коси і словесного поносу,за 20 хв).Закриття сезону вписувати і узгоджувати з сонцем-бо воно якогось милого в 17.00 вже кудись втікло,а на старт проспало.Можна робити по 3,5 години з 1,5 перерви .Суддю на воду ОБОВ"ЯЗКОВО.Дати більші повноваження судді в разі піймання трофею (я фанатик збереження трофейних або залікових риб).Можна подумати про зміну регламенту на 5 більших риб.
Подяка спонсорам.Призи шикарні.Гроші радують,але я ще не на тому рівні,щоб придавати їм якусь надзвичайну вагу на фоні азарту,спорту чи творчому процесу..чи вже не на тому...Але це все придає ВАГОМОСТІ турніру!Колись я "боявся" іншеобласних,тепер вже побоююсь наших-все знають,все можуть і всьо чотко.Нельвівські вносили суттєву інтригу.Дуже радий був всіх бачити.Сорі за многабуков :) Організаторам хвала.
що в народі-то й в природі.....

redactorf

Повідомлення redactorf » 17 листопада 2015 22:56

!!!
Вкладення
123445.png
123445.png (9.17 Кіб) Переглянуто 5714 разів

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 7 і 0 гостей