Звіти з риболовлі

Модератори: Дамир Шихотаров, redactorf

stal1n

Re: Звіти з риболовлі

Повідомлення stal1n » 24 жовтня 2017 14:42

Справжня методна ловля. Звіт з риболовлі Кричевичі 2017

Компаньйони: Станіслав Белощук.
Погода: вітер північний 5-6 метрів в секунду, першого дня постійно крутило ту погоду і часом йшов дощ. Другий день сонячний з вітром, а третього дня штиль. Тиск пригав постійно. Ночі доволі холодні.
Рівень води: мабуть норма.
Час ловлі: ловив постійно, але вночі над вудками не сидів.
Місце: сектор номер 36, у друга Северина номер 35.
Вартість рибалки: 200 гривень за добу ловлі на секторі + 75 гривень за ловлю крім коропових чотирьох вудлищ ще двома фідерними.
Зловлено: карпи, карасі, лини, плотва, маленькі окунці, йоржі. Особисто мені попадалось доволі багато дзеркальних венгерських карпів вагою 2-3 кг. Взяв 5 карасів вагою від 500 до 1190 грам, линочки були від 300 до 700 грам. Найбільший мій короп лускатий на 5 з копійками кілограм.
Наживка: поп-апи Haldorado.
Прикормка: Sonu Baits "Carp Method Mix" та Haldorado синього кольору. Також додавав рибних пелетс.
Снасті: фідери.
Вступ
Щороку навесні я традиційно їздив на водойму в Прилбичі половити весняного великого карася. Але цього року мої друзі не продовжили своє перебування в львівському карповому клубі та й у мене якось не заладилось з поїздкою через сімейні обставини і холодний травень. І ось раптово мені написав Станіслав з пропозицією в такому ж форматі як і щороку поїхати на відносно нову спортивну водойму в Кричевичі.
Зображення
Готуватись я почав за декілька тижнів. Вивчав все, що є доступним в інтернеті, розмовляв вживу з своїми знайомими, хто приймав там участь у змаганнях і переписувався в інтернеті з людьми, які були відкриті давати якісь поради і настанови. За тиждень до виїзду я вже мав стратегію ловлю і знав, що робити на водоймі.
Ловити планував на двох дистанціях: 35 та 65 метрів, це було зухвало і Стасік до останнього не вірив, що з ближньої дистанції взагалі щось буде клювати. Забігаючи на перед: клювало справно.
День перший
Виїхали ми в п'ятницю десь о восьмій і о дванадцятій вже палки були у воді. Буквально за 10 хвилин я отримав сильне клювання і перший короп позує перед фотокамерою. Таких мешканців озера тут більшість, їх запустили торік з вагою в півтора кіля, і їх охрестили "лавашами". В цьому році вага коливається вже від 2,5 до 3,5 кг. Дуже бійцівська риба, любить заплутувати жилки і змушувати підсачувати її в сусідньому секторі :)
Зображення
Не встиг я насолодитися чудовим коропчиком, як у мене відбувається дивне клювання і я тягну методом лина! Моєї радості не було меж. Це як вгадати рахунок на футболі, чи подивитись бомбезний фільм без трейлеру, чи злетіти в літаку. Я просто сяяв від задоволення.
Взагалі линків впродовж цих днів я впіймав не багато, але кожен був знаковим. Я відчував себе молодим, успішним та дуже перспективним чоловіком :)
Зображення
Після другої години погоду почало крутити і клювання затихли. Вже перед заходом сонця знову пішли "лаваші".
Поки моя тяжка артилерія мовчала я бавився з поплавчанкою, але клювання лише плотва. Мої майбутні танці з прикормкою і насадкою нічого не змінювали впродовж трьох днів. Чомусь під мій очерет ні карась, ні лин не ходив. Чого не скажеш про методну ловлю. Якби хтось сказав мені ще 5 років назад, що я буду ловити на таку оснастку з такою прикормкою і такою наживкою, я б просто покрутив пальцем біля голови і варив би далі мастирку :)
Зображення
Перша ніч минула доволі спокійно, лише пару разів клювали коропчики. О третій рівно у мене було гарне клювання, але схід після недовготривалої боротьби, я й не відчув що там було.
День другий
Цілий ранок клювали "лаваші". А з восьмої до одинадцятої відбулося те, про що мріє кожен хлопчина, що корчує собі чергову ліщину в Решуцькому лісі, щоб зробити поплавчаночку: на прикормочному столі почали приходити дебелі карасі. Вага найменшого була 500 грам, найбільшого я спеціально зважив: 1190 грам. Вони спокушались на 11 мм попапчик з ароматом часнику. Клювали потужно, виважувались весело. Тягати таких карасів на фідер, це як зустрічатись в школі з самою крутою дівкою. На цій риболовлі я почувався як герой американського фільму, що став королем шкільного балу. Склалось просто все, що його я хотів від Кричевич.
Зображення
Ще цього дня я мав клювання на свій Датч: класичний паротяг на середину озера. Рибу я не зміг ні зупинити ні розвернути. Через тиск зі сторони компаньйона, я почав робити дурниці і отримав прикрий схід. Звичайно я сам винний, це однозначно була б риба виїзду і можливо я б вже закреслив давно омріяний пунктик в своєму блокнотику бажань про трофей масою понад 10 кілограм. Але нічого, впіймаю цього "Микиту" ще більшим :)
Цього разу мій найбільший лускатий коропенко перетнув поділку в 5 кілограмів. Загалом справно клювало до сьомої тридцять протягом майже всього дня. Ніч пройшла взагалі спокійною і тихою.
День третій
Лише три риби зранку і прикрий схід в комишах, яких заставив мене нарешті вже поплавати 2017 року, дякую Кричевичі :) Я просто дуже вже не хотів втрачати ще одну власноруч зроблену годівницю.
З восьмої ранку хтось перемкнув величезний рубильник в положення "ВИМКНЕНО" і кльов припинився по всьому озері у всіх і на все. Позасмагавши години до одинадцятої ми вирушили на Рівне. Дорога була легкою, емоцій маса і я поставив свій рекорд по витрати палива в завантаженій повнопривідній машині 4,5 літра на 100 кілометрів.

Відео, в якому можна трішки відчути атмосфери Кричевич:
https://www.youtube.com/watch?v=-2Hs3vSLNaw

Кілька слів, які не стосуються напряму риболовлі, але з нею пов'язані.
Всюди чистенько. Пірси величезні, хоч став намета прямо на них. На території працює wifi і кожне місце обладнане розетками 220В(!). Питання комарів ми вирішили радикально: протягнули переносну пряму в намет і поставили пластину Raid. Охорона дуже привітна, допомагали хлопці нам у всьому - респект! Звичайно, що були у нас і негативні моменти (як то наприклад той, що я забув вдома всі свої котушки і почав ставити на вуха знайомих-друзів, щоб мені їх привезли, але потім щасливо їх знайшов заниканими в недрях своєї Скаутинки) але всі таки моменти згладились і пройшли майже непоміченими через чудовий відпочинок на прекрасному озері.
Я навмисно нічого не писав про кльов і улови своїх компаньйонів Северина і Стасіка, якщо у них буде бажання - хай пишуть самі)
Зображення

Ну ось власне і все про рибаловлю в Кричевичах 2017. Я хочу окремо висловити подяку:
- Тарасу Ганіткевичу за чудову ідею з рейдом і переноскою
- Петру Мельничуку за дистанції для ловлі саме в моєму секторі
- Віталіку Марчуку за попапи і підбір смаків
- Саші Міняйлу за пелетс
- Станіславу Белощуку за запрошення
- пану Роману за чудову водойму
- своїй дружині за терпіння :)
Дякую за те, що прочитали все це, надіюсь вам сподобався цей звіт. Зустрінемось на водоймах, НХНЛ)

Цей же запис на моєму вебсайті зі всіма фотографіями: Справжня методна ловля. Звіт з риболовлі Кричевичі 2017

Дамир Шихотаров

Повідомлення Дамир Шихотаров » 02 травня 2018 17:01

В конце апреля мы с коллегами из Волынского карпового клуба посетили водоём Прилбычи. Цель - открытие сезона карповой рыбалки, тест новинок, ну и конечно же охота за трофеями. Наша сессия состояла из не полных 2-ух суток. С погодой повезло - было солнечно без осадков, дул умеренный западный ветер. Перед тем как забросить снасти, мы прикормили несколько точек. Основными компонентами прикормки были пеллетс Carp Pro и резанные бойлы Dynamite Baits Spicy Shrimp & Prawn. После закорма забросили удилища, упор в насадках был на бойлы рыбных вкусов с яркими шапками (поп-ап). Первая поклёвка не заставила себя долго ждать. На удивление первая рыба 2018 года оказалась настоящим трофеем - карп 17,00 кг. Далее докорм перед ночью и ожидание ночных паровозов. Рыба была очень активной и пришлось работать в соревновательном режиме - поклёвки следовали одна за одной. Всего за рыбалку клуб поймал болёё 200 рыб. Самые крупные - 17,00 16,30 14,00 кг. Мы все отлично провели время, вдоволь наслушались звенящих сигнализаторов, по которым так соскучились за время зимнего перерыва.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

BOBR

Повідомлення BOBR » 03 травня 2018 19:02

Самое лучшее открытие сезона – Прилбычи апрель 2018
Решение о выезде не было спонтанным. Задачей было перебрать снасти, намотать новые лески и провести инвентаризацию всех снастей. Погода нас не подвела, было солнечно и без осадков, огорчал только ветер который всю сессию (около 40 часов) дул от нас. Не длительное маркерение показало аномалии на расстоянии 100-110 метров. Дистанцию выбрали 110 метров и разделили кормовые пятна по краям сектора. Около 10-12 кг резаных бойлов и пелета быстро улетели в воду. После заброса удилищ, прошло не много времени и сигнализатор №1 издал длинный протяжный звук. Изумлению не было предела, это оказался карп весом 17:00 кг, чешуйчатый красавец, изрядно вымотанный борьбой, покорно фотографировался. Сезон открыт, задача минимум выполнена. Далее «паровоз» прозвучал на третьем удилище. Только мы справились с «зеркальным красавцем», как опять первое удилище принесло нам поклёвку. Тренировка превратилась в настоящее спортивное состязание. Карпы проверяли нашу выносливость до самого отъезда. Всего за неполных 40 часов клубом словлено более 200 карпов.
P.S. Так как мы любители посидеть в интернете вечером в палатке, решили испробовать спальник CARP PRO с специальными отверстиями для рук, которые закрываются клапанами на молниях и позволяют выполнять различные манипуляции, не покидая спальника. Поверьте это круто.
P.S.S. Прилбычи не перестают удивлять. До встречи на водоёмах…

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
http://piccy.info/view3/12298539/e7ec64 ... 3ef72afef/

stal1n

Повідомлення stal1n » 17 травня 2018 17:59

Компаньйони: Станіслав Белощук, Козловець Іван.
Погода: сильний вітер північно-західного напряму 4-7 м/с, безхмарне дуже сонячне небо, температура десь +17 але по відчуттях всі +25, тиск 745 мм.рт.ст..
Рівень води: вищий норми.
Час ловлі: 06:30-17:40.
Місце: сектор 17.
Вартість рибалки: 100 гривень за кожен фідер.
Зловлено: особисто я двічі побив свій рекорд по найбільшій рибі, яку коли-не-будь ловив, а мої друзі за дві доби мали 40 клювань і лише два сходи.
Наживка: поп-апи Haldorado, пелетс.
Прикормка: Haldorado синього кольору (вся моя риба зловлена лише на цю прикормку) та VDE Method Carp mix.
Снасті: метод.

Поїхати на відкриття сезону з ловлі коропа мене запросив мій друг Станіслав. Я в суботу мав бути у відрядженні у Львовів, тому у мене була лише одна можливість потрапити в Кричевичі — відразу ввечері рулити по новій для мене дорозі. Добрався не без пригод, але в чудовій компанії подорожніх людей.

Як приїхав, то була вже цілковита темрява. Після швидкого перекусу я відразу вирішив підготувати собі на завтра місце. З першим же закидом я обірвав свого улюбленого тяжкого фідера: стопорна гумка на ста метрах виявилась дуже жорсткою для основної волосіні 0.20. Вусики чіпляли дуже сильно при зльоті волосінь і та зрізалась. Я трохи розстроївся, що таке сталось, адже всю весну відмахав на тренуваннях цією снастю. Та й пішов спати

Зображення

Зранку закинув фідерочок десь в 35 метрах від берегу і за ПІВТОРИ хвилини отримав клювання! Шкода, що нерезультативне :)

Отже, про саму риболовлю: ловив я флет-методним фідером. Постійно шукав рибу. Найкраще клювало з відстані 85 метрів в напрямку на білий стовп :) Прикормка у мене була ще з морозилки(!), а на свіженьку VDE мав три клюванні і всі холості. Ось весь журнал клювань:
ЧасНаживкаРезультатРибаВага, кг
06:30 часник 8мм невдача пусте клювання  
08:20 пелетс успіх Короп лускатий 5,3
09:30 Полуниця невдача клювання в берег  
14:34 кальмар 11мм успіх короп дзеркальний 3
14:42 кальмар 11мм успіх Білий амур 7,5
15:38 кальмар 11мм успіх Білий Амур 9
16:00 Кальмар 11мм успіх Білий амур 2,75
16:45 Кальмар 8мм невдача пуста покльовка  

Зображення

Щодо уловів моїх товаришів по сектору, я сподіваюсь, що Стас сам напише пару слів. Я можу лише суб'єктивно зробити такі нотатки: найжаркіша пора з клюваннями у них припадала на часовий проміжок між 12:00 та 15:00. Вночі ніхто не впирався ловити.

Зображення

Пробував я на цій риболовлі тренуватись в годуванні точки за допомогою великої фідерної саморобної годівниці. Але через браковану застібку все закінчилось на другому кидці. Взагалі, цей виїзд був дуже добрим в тому плані, що я перебрав свої снасті, повикидав всяке старе, нав'язав новеньких повідочків і тд.

А ось цей карась був найбільшим в моєму житті ever. Ще такий монстрів я ніколи не бачив. Оце то тут і годують рибку, що вона такою вимахаує!! Це вам не Бабин :-)

Зображення

Мені особисто вдалося підібрати ключик до рибки лише після обіду. Або це просто зграю дебелих амурів зайшла до нас в сектор. Для мене це було щось, адже я зловив найбільшу рибу в своєму житті, а через невеличкий проміжок часу на наступному ж клюванні я знову зловив найбільшу рибу в своєму житті. Якби мені хтось сказав ще пару років тому, що я буду тягати основною ліскою 0.20 мм таких риб, я б просто покрутив пальцем біля голови. Але життя йде вперед і все змінюється.

Зображення

Для мене залишиться назавжди загадкою, чому ті поодинокі клювання на ближніх дистанціях не були мною реалізовані. Невже це кожного разу клював линок? 

Моїм друзям вдалось спіймати парочку цих "золотих рибок", - як їх тут кличуть. Мені мабуть пощастить (а я в це вірю) наступного разу!

Зображення

Звісно, що мені хотілись би рибалити більше і довше і нормально годуватись. Але мав можливість провести час на водоймі лише в такому форматі. Дуже дякую долі й своїм друзям, що подарували мені такий чудовий відпочинок!

Зображення

Сподіваюсь, що колись матиму час і зліплю до купи все те відео, що вдалось зняти під час цього виїзду і буде якийсь ролик.

Дякую, що осилили стільки тексту, всім щастя!

Цей же запис на моєму вебсайті зі всіма фотографіями: Квітнева роздача. Звіт з рибалки Кричевичі, 22.04.2018

Дамир Шихотаров

Повідомлення Дамир Шихотаров » 11 вересня 2018 13:13

Наконец-то выдалась возможность половить карпа на простой рыбалке. Самое время протестировать что-то новое. В этот раз ловили крючками Carp Pro BN Series. При донной ловле использовали модель Wide Gape In-Turned Eye №4, при ловле на зиг-риг - Wide Gape Classics №6. Крючки показали себя очень хорошо, за двое суток ловли мы заработали более 30 поклёвок - было несколько досадных обрывов, но ни одного схода!! Крючёк имеет очень острое жало, что даёт возможность легко проникать в губу рыбы, и масивную бородку, которая не позволяет рыбе освободиться.
В целом рыбалкой очень довольны. Кричевичи вновь породовали отличным клёвом, рыба отдохнула от соревнований и изрядно проголодалась. Очень хорошо рыба отзывалась на корм. Работало как "дно", так и зиг-риг.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн